| nuamnume8329 a întrebat:

sunt a8-a si in semestrul al doilea diriginta ne-a zis sa aducem copie dupa certificat de nastere si dupa buletin pentru dosarul de admitere la liceu, eu am adus doar copia dupa certificat pentru ca buletinul il aveam pierdut si de abia acum am putut sa il refac. Stiti cumva daca mai pot intra la un liceu daca nu am copia in acel portofoliu? Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, poti avea copia de pe cartea de identitate pana vei merge pentru inscrierea la liceu.

| Andreeush a răspuns:

Cred că dacă le explici situația vor înțelege.
Bine că ai copie după certificatul de naștere la portofoliu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de iresponsabil sa fii ca să îți pierzi buletinul?

| nuamnume8329 explică (pentru anonim_4396):

Mi s-a furat ghiozdanul in care aveam buletinul, nu l-am pierdut eu ca un prost...

| Einstain01 a răspuns:

Exista sanse in care cei de la liceu sa presupună ca nu ai buletin.Nu este nici o problemă. Gandeste-te la cei care inca nu au implinit varsta de 14 ani, pentru a-si face buletinele si trebuiesc sa se înscrie la licee.Automat,vor avea nevoie doar de certificatul de nastere(copia). Deci stai liniștit

| nuamnume8329 explică (pentru Einstain01):

Multumesc pentru raspuns!