| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Toti prietenii mei sunt plecati la mare,la munte, la bunici...Iar eu cam in 2 saptamani plec la mare si pana atunci nu stiu ce sa fac. Vreau sa ies afara dar nu am cu cine, in casa ma plictisesc si nu stiu ce sa fac.Stau in orasul Alexandria din judetul Teleorman, in caz ca nu il stiti e un oras in care nu ai pe unde sa te duci.Ce as putea face? Idei?

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pregateste un acvariu pentru pesti. De la mare sa duci scoici, nisip..etc

| Adapter a răspuns:

Cauta-ti altceva de facut in afara de a pierde timpul la calculator. Activitati fizice, citit pentru a umple timpul.