| YrYn3l a întrebat:

Am filmat 2 videoclipuri cu telefonul meu Nokia lumia 610, l-am sincronizat cu Zune si am incercat in o mie de feluri sa le iau in pc.Cum pot face ca videoclipurile din telefon sa ajunga in calculator(stiu ca trebuie prin Zune dar cum)?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Foloseste un cablu de date!

| YrYn3l explică (pentru lpavel):

Pai folosesc un cablu de date doar ca telefoanele Nokia din seria Lumia(al meu este 610) degeaba le conectezi la pc cu cablul de date pentru ca trebuie un program numit Zune prin care se face transfer de date, asa ca nu merge ca la telefoanele obisnuite sa bagi cablul de date si sa copii ce vrei tu. Stiu sa iau si sa pun imagini muzica dar nu si videoclipuri. Si apropo prin mail pot atasa decat poze nu si videoclipurisad. Eu vreau sa iau din telefon cele 2 videoclipuri si sa la incarc pe Youtube.

| Marius2o1o a răspuns:

Foloseste cablu de date sau Bluethooth sau incearca sa il pun chiar pe un mail de pe telefon happy