| GoGo23g a întrebat:

Am gasit o moneda de 10 bani din 1906 as putea face ceva adica e destul de veche? Multumesc

11 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Nu poti face nimic cu ea decat sa o pastrezi...Am gasit si eu una si acesta a fost raspunsul: nu am ce face cu ea!

| Ervin a răspuns:

O dai pe okazii pe o suma.

| mona a răspuns:

Nu stiu daca ai putea face ceva, dar incearca la un muzeu, cine stie poate ai noroc sa iei si ceva banuti pe ea

| Gabonne1982 a răspuns:

Am si eu destule, dar le tin pentru colectia personala.Nu prea ai ce sa iei pe ea, cine ti-o ia iti da destul de putin.Mai mult de 10-20 de lei nu puti sa iei

| 13 a răspuns:

1906? Poi daca e asa cum zici moneda aia are peste 100 de ani. SI in cazut asta valoreaza destul de mult.

| Yoคna a răspuns:

Poti castiga foarte mult pentru moneda aia.cam 200 de milioane (5.000 de euro) o poti vinde la o casa de licitatiehappy...succes

| Yoคna a răspuns:

Gabonne1982 habar n-ai ce zici...cine naiba mai gaseste o moneda din 1906? 10-20 de lei dai pe 3 covrigi...hai sa fim seriosi are peste 100 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e so pastrezi. Si eu am cateva monezi mai vechi si le pastrez.

| annonnimus a răspuns:

Ai putea sa o pastrezi si sa faci colectie. Eu am colectie fff mare.

| MaddieGirl10 a răspuns:

Ai putea sa o vinziwinking ai scoate o suna bunicicawinking big grin

| G-Power_Dorina_1994 a răspuns:

Hey salut! Eu am dat-o la amanet si mi-a dat 582 lei ai nostri!
Succes.
Funda?