| donic1 a întrebat:

Am gasit intamplator prin casa foarte muti bani vechi(bacnote si monezi ) Credei ca valoreaza ceva? Tin sa zic ca unele sunt chiar de prin 1906. Daca da as vrea sa imi ziceti unde as putea sa le duc sau sa le vand... Sunt din Bucuresti. Multumesc

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Cauta pe Google.Eu am scris "bacnote 1900".Tu sti mai bine ce ai.Valoreaza.Afla de pe net cat valoreaza si apoi cauti un magazin care cumpara.Asta daca banii sunt ai tai.Ai grija sa afli cam cat valoreaza ca sa nu te pacaleasca.In mod sigur vor incerca.Succes!