| Florynn1 a întrebat:

am invatat arte martiale si nu iteleg ceva...
Artele martiale sunt pentru aparare sau atac? dau funda! a da
mai am o intrebare dar sa nu radeti imi este frica de intuneric ce pot face?

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

1.Aparare.
2.Ai la avatar o poza cu Yuri Boyka si iti e frica de intuneric? Schimba poza ca-l faci pe Yuri de ras.You are not the most complete fighter in the world.shame on you

| Florynn1 explică (pentru KaterinkaBoy):

Imi dai id de mess?

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru Florynn1):

De ce? Da-mi un motiv bun sa-ti dau ID-ul de mess.raised eyebrows

| Florynn1 explică (pentru KaterinkaBoy):

Esti destept si vreau sa vorbim

6 răspunsuri:
| denisa2003 a răspuns:

Sa-ti raspund cu o alta intrebare la 2 de ce ti-e frica? ti-e urat? ti-e frica sa nu-ti faca ceva? iar la 1 artele s-au facut pentru ambele

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Artele martiale sunt pentru aparare. Frica de intuneric am avut-o si eu cand eram mica, insa mereu m-am gandit pozitiv, ca nu se va intampla nimic si mi-a trecut. Funda?

| Roua2001 a răspuns:

Pentru prima intrebare: artele martiale au fost creeate pentru aparare; se spune ca au fost concepute de un baiat care isi cam lua bataie mai mereu si s-a gandit sa nu mai fie asa( am citit legenda dintr-o carte) iar pentru a 2-a intrebare nu prea am o solutie decat si mergi la un pshiholog
funda?