| anonim_4396 a întrebat:

happy

Am nevoie de ajutorul vostru:
Daca primesc un apel cu nr. privat, pot afla numarul? Daca da, cum? happy

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Teoretic nu.Practic,daca ceri un desfasurator al convorbirilor din luna respectiva de la compania de telefoane, ar trebui sa apara numartul real! Trebuie doar sa-l depistezi printre alte numere pe care le-ai sau te-au apelat, sa stii data si ora!

7 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu poti afla numarul doar sa apelezi la politie sau ceva de genu si numai in cazuri grave.cat sunt amenintari sau etcwinking

| Deea a răspuns:

Daca esti pe abonament te poti duce la un diler si iti zic ei dar pe cartela nu se poate.

| rebela a răspuns:

Si eu am pus intrebarea asta dar cica trebuie sa te duci la politie sau poti sa te duci la firma de unde ai luat telefonul si au ei niste modalitati si pot afla numarul.

| George_2045 a răspuns:

Il poti aflawinking Sunand la operatorul tau de telefoniewinking

| toteusunt a răspuns:

Depinde de telefon...in general nu poti

| Meganos a răspuns:

Nu ai cum doar operatorul de telefonie mobila stie dar nu-ti poate zice din motive de privacy. Funda?

| • S t r u m f y • a răspuns:

Se poate sa afli si daca nu esti pe abonament. am inteles ca suni nujh unde si iti zic acolo ce si cum. eu am sunat p cineva odata cu privat si m`a sunat inapoi ca cica dc il sun cu privat. deci e posibil thinking