| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! N-am nici macar o idee despre ce as vrea de Craciun ( de Mos Craciun). Va rog frumos sa ma ajutati cu niste sugestii! happy Va dau cateva informatii: 1)culoarea preferata albastru; 2)ador iarna; 3) Hobby-uri inotul, muzica, dansul; 4) vedetele preferate Demi Lovato si Bruno Mars; 5) Imi plac palariile, bratarile si tenesii; 6) Nu sunt pretentioasa.
Nu stiu ce sa mai spun... Sper sa va ajute sa gasiti un cadou pe care sa-l vreau big grin Apropo dau fundita! Mult succes! (;

6 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

O vila cu piscina la munte; bilete la un concert demi lovato sau Bruno mars; un magazin numai al tau de pa arii, bratari si tenesi...rolling on the floor))))

| TheCritic a răspuns:

Un iPodhappy si hainehappy

| dana_9056 a răspuns:

Trebuia sa zici ce varsta ai!

| roxanarooxy a răspuns:

Cadoul trebuie sa vina din inima ceva ce iti doresti cu adevarat.gandeste-te bine si ai sa vezi ca iti gasesti multe cadouri.

| little0apple a răspuns:

Poti sa-ti iei un laptop daca gasesti albastru big grin pe desktop sa-ti pui o poza cu iarna/la mare pe el sa lipesti abtipilduri cu demi lovato si bruno mars sati descarci muzica, sa te uiti la videoclipuri cu dansuri, pe el sa ti palariile si bratarile si daca vrei poti sati mai iei si o pereche de tenesi(albastrii happy ) :*:*

| DantePlacebo a răspuns:

Daca nici macar nu stii ce cadou vrei, de ce ar trebui sa primesti un cadou?