| denidenisa98 a întrebat:

Cine vi se pare mai tare dintre Tinie Tempah, Bruno Mars, Akon, Usher, Demi Lovato si Taylor Swift?

Răspuns Câştigător
| Fluturashhh a răspuns:

Bruno Mars :X

14 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Pe primul loc este akon apoi tt, ceilalti praf

| BellsC a răspuns:

Imi place Demi:X

| colin16 a răspuns:

Tinie Tempah are un mare succes

| ahahhah a răspuns:

Bruno Mars love struck

| Nede a răspuns:

Ca si artist nou aparut mie imi plac si bruno si tinie. dar parca bruno are ceva mai mult succes.cat despre akon si usher sunt deja superstaruri.mai ales akon e o legenda deja...cat despre demi lovato so taylor swift nu stiu pre multe ca nu prea m'a interesat.

| noktambul a răspuns:

Get a real life !

| Freaky a răspuns:

Cei enumerati nu pot fi pusi in aceeasi oala! De la Taylor Swift la Usher la Tinie Tempah... nu se poate!
Bruno Mars - Grenade >> cred ca pe el il aleg happy

| DraPraaHaarp a răspuns:

Akon in primul rand apoi bruno mars, si tinie tempah

| RappiNOnProductioN a răspuns:

Akon clarwinking

| Fluturashhh a răspuns:

Mersi pentru fundita :X
Te pup :*

| Bubbleh a răspuns:

Nikiunuu`` laughing sunt totsii tembeelii rolling on the floor

| Teo1990 a răspuns:

Akon si Usher mai nou si Tinie se face remarcat prin written in the stars in rest n-am auzit de el laughing

| Mimiii_8070 a răspuns:

Akonbig grin

| BlueEyes_3523 a răspuns:

Akon