| vladisimo a întrebat:

Am o bicicleta mountain bike DHS series 41, full suspension, frana pe fata si spate si as vrea sa stiu daca imi puteti arata cateva trasee de mountain bike in Romania, daca exista aici. Am 14 ani, mai trebuie sa cresc sa ma duc?

1 răspuns:
| AlexLex99 a răspuns:

Buna Exista un traseu foarte fain Aici la noi in Dealul de langa Ineu.
Este foarte faina sunt 4 randuri foarte bine amenajate si poti cobora si urca cu bicicleta foarte bine.Asa ca daca vrei sa vi imi lasi un messaj