| Danyel129 a întrebat:

Am o intrebare.Cum as putea sa-mi schimb parola de la messenger? Va rog cat se poate de repede happy

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

1. Te loghezi pe ID-ul tău
2. Dai acolo sus, unde scrie "Hi,...", la Account Info
3. Te loghezi cu parola ta.
4. Dai la "Change Password"

Mai departe te descurci.
Pa, pa!

8 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JdMQc-TvJw4 este aici un video tutorial, e mai simplu sa vizionezi decat sa explic eu prin cuvinte. bafta:)

| Danyel129 explică:

Multumesc la toti big grin

| Danyel129 explică:

O.O Nustiu la cine sa dau funda!thinking

| calitateSuperioara0000 a răspuns:

Cand deschizi fereastra messenger, vezi ca ai jos ''change my password'' sau ceva de genu...

| Sp33dyt a răspuns:

De pe contul de pe yahoo.com

| Ąnnٱʒ a răspuns:

Da-i pe Yahoo Messenger, si nu dai la sign in, dai la Forgot My Password, dupa indeplinesti cerintele si gata. Fundaa?

| izzy2011 a răspuns:

Intai intri la "messenger" apoi dai acolo la " my account info",scrii parola actuala, apoi o sa vezi "sign-in security", apesi pe "change your password" de acolo te descurci tu.

| 2puncteikks a răspuns:

Pai,sa incepem : cand esti intrat pe mess.iti apare Messenger sus.si dai la My Account Info si acolo este Change Password...si tu o sa dai acolo iti pui vechea parola apoi de 2 ori pe cea noua. Sper ca ti-am fost de folos