| RaduCatalinGabriel a întrebat:

Cum pot face un video cu "camera web" sa se vada clar ca la mine se vede prost fara inteles folosesc programul "Debut Video Capture Software" ce program ar fi mai bun?

2 răspunsuri:
| RaduCatalinGabriel explică:

Of of of Ma eu am zis sa filmez cu cameraweb ca se vede urat nu ca cu hypercam il folosesc dar eu vreau sa fac video cu privelistea de afara hypercam n-are cum asta

| OnLy17 a răspuns:

Salut te sfatuiesc sa folosesti programul Hyper Cam care iti filmeaza dekstopul fara sa ai camera.