| Vejjskakak a întrebat:

am o intrebare, de ce trebuie sa imi pun adresa pentru un cont adsense de pe Youtube? voi primi ceva de la ei?

funda se da daca nu faceti caterinca

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, primesti un fel de premiu la 100.000 de abonati si la fel si la 1m de abonati la fel si la 10m si tot asa

| Vejjskakak explică (pentru anonim_4396):

Si banii cum ii primesc ca daca mai raspunzi cum trebuie iti dau ce poate vrei

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vejjskakak):

Nu vreau nimic
Banii ii primesti pe card

| Vejjskakak explică (pentru anonim_4396):

Pe ce card imi fac ei card ca eu nu am asa ceva inca

| Vejjskakak explică (pentru anonim_4396):

Pe ce card ii primesc ca eu nu am imi fac ei unul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vejjskakak):

Card bancar
Daca n-ai du-te si fa-ti
Ca nu-ti trimite Youtube-ul banii prin posta

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu crezi ca au si ei nevoie de datele tale reale daca tot iti dau bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, se da un fel de chestie de genul http://image.stirileprotv.ro/media/images/620xX/Nov2014/61603737.jpg
Doar nu ma crezi un prost care da raspunsuri la nimereala, nu?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, imi voi corecta raspunsul

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ok