| cFlorin a întrebat:

Am o intrebare legata de o prelungire a abonamentului la Orange.Pot prelungi un abonament cu 2 ani inainte ca abonamentul sa se incheie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta intrebare. Daca nu-mi vezi raspunsul il repet aici:
"Daca nu renunti expres la abonament, la expirarea termenului, atunci el se prelungeste automat, nu mai trebuie sa faci tu prelungire. Citeste contractul si te lamuresti. Numai bine!"

| us3r a răspuns:

Prelungirea de abonament/contract poti sa o faci in fiecare anwinking