| HubbaBubbaGirl a întrebat:

TPU!
Daca am abonament la Orange care se incheie abia in vara, nu pot sa mi-l schimb acum si sa imi iau si un telefon nou pe baza abonamentului (ca si cand mi-as prelungi abonamentul)? Daca da, ce conditii trebuie respectate (am auzit ca trebuie sa fie abonament mai mare, dar nu stiu sigur )?

1 răspuns:
| lukario99 a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa astepti un an sau doi iar dupa iti da niste puncte si cu acele punce mai pui niste bani ii iti iei telefon nou... funda?