| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu PC-ul. Cam in jumatate in jumatate de ora imi apare aceasta eroare : http://postimage.org/image/16fnp1aqs/. Se poate rezolva aceasta eroare? De la ce apare aceasta eroare? [ DAU FUNDA ]

1 răspuns:
| schajuman1344 a răspuns:

Frate, ai un virus de memorie. Nu te speria, instaleaza AVAST!, gasesti tu pe netwinking. Dupa ce vei scana computerul, antivirusul va gasi un virus numit asa DUMP MEMORY VIRUS. Sper ca te-am ajutat. Daca nu merge asa, pune id-ul rubenmotora. Funda?