| NightFury a întrebat:

am o nelamurire in privinta cu facebook. Mi-am facut o pagina si vreau sa-mi pun link (cum aveti si voi) pe pagina mea. Cum fac?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te loghezi pe facebook ->click pe ACASA ->Setarile Contului ->si la Nume de utilizator da click pe -> Editează ->Salveaza Modificarile.O sa-ti apara ceva de genul http://www.facebook.com/numele tau
Bafta!

| alexandra_3084 a răspuns:

Te duci la peretele tau adica profilu tau de facebook si acolo sus arata cautare mai jos arat niste poze mai jos e ceva alb dai pe el o sa-ti arate sa scrii si tu pui linkul ai inteles?

| bogdi9 a răspuns (pentru alexandra_3084):

Intri pe facebook imediat cand intri in dreapta scrie EDITEAZA PROFIL si in jos scrie acolo despre mine si scrii acolo ce vr la profil (link, mesaje etc )

| BulaNNN a răspuns:

Scrii la peterele tau

| NightFury explică:

Nu la asta ma refeream... in stanga siteului vostru aveti facebook. Cum fac si eu...