| St3fanuTz a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul! Cand dau sa imi schimbe poza de profil imi apare cat sa pun din poza, si cand incerc sa dau in sus sau in jos de patratel nu se misca!

2 răspunsuri:
| Alexandra260 a răspuns:

Si mie mi-a facut odata asa si m-am cam speriatbig grin. Dar dupa cateva zile am incercat sa imi pun iar alta poza de profil si a mers sa imi maresc poza sau sa o micsorez. Poate asa e si la tine.happy

| vanny2000 a răspuns:

Mie nu imi apare cat sa pun din poza (si e mare poza) ..doar la poza de cover imi apare. ai dat din optiuni si setare ca imagine de profil?