| IuLLyaa02 a întrebat:

Am o problema... incerc sa imi pun poza de profil aici si la editare imi apare poza dar cand dau vizualizare profil nu imi apare nicio poza am incercat si cu alta poza dar la fel... sti cineva care este problm?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ți fă griji, noi te vedem deja, iar mâine în jurul orei 12 poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Avatarele necesită aprobarea unui admin, din cauza asta și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.
Succes.

1 răspuns:
| T7uk a răspuns:

Poza acum ti se vede si mie si altor utilizatori ni se intampla chestia asta cred ca este de la formatul fotografiei mai bine pune intrebarea la sectiunea totul despre TPU acolo sigur vei primi un raspuns corect.BAFTA!