| NemNUZ a întrebat:

am o problema straight face. Pana acum in fiecare vara la mine in camera era racoare si bine si acum e foarte cald, ce e ciudat e ca in celelalte camere e racoare doar la mine in camera e cald straight face. Ce pot sa fac sa imi mai racoresc camera, mai ales seara

Răspuns Câştigător
| ovidiu8msn a răspuns:

Daca stai la casa, uzi pe jos in fața geamului si il lași deschis peste noapte.Uzi si tu 20 mp.(eu asa mai fac) Daca stai la bloc......rabzi.

5 răspunsuri:
| NemNUZ explică:

Am uitat sa spun ca degeaba deschid geamul ca tot la fel e straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Zoey112 a răspuns:

Pai pe timp de zi fa sa fie cat mai intuneric (pune niste draperi groase pe care le poti si uda cu apa)
si da drumul la un ventilator

iar seara poti sa dormi cu gemul deschis

ca sa te racoresti tu fa-ti o limonada rece sau ceai rece

| MiculFaraon a răspuns:

Pai depinde si cum bate soarele de-a lungul zilei sau mai poate face cald si calculatorul daca il folosesti mult.

| Marian_Alexandru_Itu_1993 a răspuns:

Esti fata sau baiat?