| Skilled a întrebat:

AM o problema si nu stiu cum sa o rezolv.Am descarcat un program care este arhivat RAR, iar cand vreau sa il dezarhivez imi da o eroare, imi apare o casuta care scrie acolo mai multe si nu pot sa dezarhivez:@. am dat si rr la pc, am schimbat WinRAR-u... dar nimic. ajutati`ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Mickulash a răspuns:

Este corupta arhiva si de aia iti da acea eroare. ori este incompleta ori anumite fisiere sunt restrictionate. incearca alta arhiva. fundahappy

| Skilled explică (pentru Mickulash):

Oricum rezolvasem problema...dar pentru ca tu esti singurul care mi-a dat un raspuns bun, ti-am dat o fundawinking oricum multumesc happy

1 răspuns: