| AndreiAndrew a întrebat:

Am primit zilele trecute o pereche de casti pentru telefon si se auzea super dar de ieri nu se mai aude asa bine. Nu se mai aude vocea cantaretului la melodii si nici pe youtube. Am incercat si alte casti si se intampla la fel. Ce sa fac?
Funda pentru cine ma poate ajuta

4 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Incearca alt pc laptop mp3 telefon etc doar sa verifici castile de asemenea verifica si cu alte site-uri de melodii nu douar youtube de exemplu deezer sau trilulilu sa verifici toate posibilele cauze daca se aude la fel peste tot iar tie castile ti se aud normal pe alt pc e de la pc-ul tau

| Tiayth a răspuns:

Daca la alt dispozitiv merg perfect ori a intrat ceva in jackul de la mufa si nu mai intra mufa pana la capat ori s-a stricat jackul

| Andrey_Andrei_1997 a răspuns:

Ai o problema. Trage putin de casti (Un rand si jumatate). Stii ca are mai multe randuri o mufa de la casti. Apoi se aude. Doar sa nu apesi pe ele in timp ce asculti.

| Ristea_Ionut_1997 a răspuns:

Incearca cu alt telefon de aceeasi firma...Eu cred ca sigur e de la telefon