| SaluuuuT a întrebat:

Am probleme cu Pc'ul. Am reinstalat windowsul(nu e prima data), apoi toate driverele pe care le aveam, si nu mai am sonor.Adica nici un fel de sunet.Nu e chestia ca e dat pe MUTE, ci pur si simplu nu se mai aude nimic.Am incercat sa reinstalez driveru de la placa audio dar nu mi-a mers.
E posibil sa se fi ars placa de sunet? Si daca da, cum pot afla?
* Pc'ul e inca in garantie dar e cumparat din Pitesti (eu stau in C de Arges la vreo 40 Km distanta)si nici nu stiu daca mai exista magazinu ala.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| sibiufoto a răspuns:

Dacă ai Windows licenţiat, încearcă Windows Update şi va rezolva şi problema driverelor.

Întrebări recente