| Peperonity a întrebat:

Am si eu o problema, Ieri am dus compu sa imi reinstalez windowsu pentru ca aveam probleme cu driveru de sunet, netu mergea greu. Azi cam acu 1 ora, a inceput iar, sunetu (sa nu aud nimic: youtobe, skype, team speak, etc...), dupa ce am reinstalat de cateva ori driveru de sunet, am aflat ca am problema cu placa de sunet, dupa asta a inceput sa mearga netu greu, asa dintr-o data. Cum pot sa il fac sa mearga bine?

1 răspuns:
| Eedytso a răspuns:

Salut, instaleaza driverul de sunet dar sa fie versiunea cea mai noua aparuta bine acum depinde de ce placa de sunet ai tu. de placa de retea ce pot spune accelas lucru.