| Graftzoor a întrebat:

am si eu 2 probleme

Eu am calculatorul din italia si imi da pe tastatura italiana si...

1. Pun pe tastatura engleza si cand intru in joc vreau sa pun@ si nu merge ca se scrimba pe italiana

si

2.Cum pun @ pe tastatura italiana?

PS: acum am avut tastatura pe en de aia am putut pune @ :d

DAU FUNDA celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| TeenWolf a răspuns:

Trebuie sa schimbi limba sa fie engleza... si apesi Shift + 2winking
Cum schimbi limba :
Start=>Control Panel\All Control Panel Items\Region and language\keyboards and language\change keyboards\si acolo selectezi limba "default" Funda?

1 răspuns:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Schimbi din Control Panel - Region and language pe engleza, si la tastatura scoti italiana de tot (e pe default). Bafta