| DessDemona a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor... Ce as putea sa le fac cadou parintilor de Valentine's Day? Vreau un raspuns rapid ca sa pot avea timp pentru achizitionare.

Funda pentru cel mai bun raspuns. Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Biu_7672 a răspuns:

Buna. Le poti face cadou diferite obiecte imprimate ( ex : perna cu poza lor imprimata pe ea / un text dragut, cana etc )

4 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Pai o sticla de sampanie lui tati sa poata ciocnii cu mami un pahar, iar mamei o cutie de bomboane si un trandafir

| Anndi98 a răspuns:

Pai ai putea sa iei cumperi o rama frumoasa si sa le pui o poza cu ei.big grin Este un cadou simbolic si eu cred ca il vor aprecia. Si nici nu te costa mult!:d

| Ioana22B a răspuns:

Poti sa iei o poza cu ei doi (sau chiar una in care apari si tu,nu cred ca s-ar supara) si sa o scanezi, apoi modifici putin in photoscape sa arate mai bine, o scoti la xerox si o inramezi.E un cadou special si personalizat foarte frumos!happy

| Coktaill a răspuns:

Pai ai putea sa le faci o cina romantica daca stii sa gatesti sau ai putea sa le cumperi un cadou frumos muult succes!