| Fytzy a întrebat:

Heii...am nevoie de ajutor! De curand mi-am facut un nou prieten, si vreau sa ii iau un cadou de "valentine's day" si nu stiu ce sa ii iau. Dati-mi ideii, sau voi ce credeti ca trebuie sa ii iau, avand in vedere ca nu suntem de mult timp impreuna?

3 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Incearca o caricatura sau un portret de la www.comanda-caricaturi.ro

| buburuza2007 a răspuns:

Au zic sa iesiti la o pizza amandoi si sa va cunoasteti mult mai bine,sa radeti sa glumiti,sa va sarutati,sa va iubiti,o relatie nu consta in cadouri, ci in iubire, iesit la plimbare, bucurati-va de relatia voastra, atat

| buburuza2007 a răspuns (pentru buburuza2007):

Eu zic, scuze, am scris repede