| apmario68 a întrebat:

Salut TPU! Am si eu nevoie de o parere cu privire la o bicicleta. In momentul de fata, bugetul nu-mi permite sa cheltui mai mult de 5500 lei pe ea, dar totusi speram sa gasesc una full suspension pana in banii astia. Aparent, am gasit. Se numeste Ghost Kato FS Base 2021. Ce ziceti, merita? Sau mai bine strang de ceva mai bun.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

5500 e o suma mare pentru o bicicleta, am vecini care au masini mai ieftine de atat laughing)

| danbnz a răspuns:

Depinde.
Scula e buna dar nu pentru orice.
Ce vrei sa faci cu ea?
Te duci la concursuri sau te dai cu ea casual?

| Mirel4412 a răspuns:

Pentru ce vrei sa folosesti un full susp?
Cum ai decis ca vrei asemenea bicicleta?

La banii astia gasesti pe olx biciclete cu minim slx sau xt, si cu furca rockshox de 160 mm, impecabila.