| jeff93 a întrebat:

am si eu o intrebare, am 17 ani si as dori sa ma inscriu la lupte Greco-Romane, as putea la aceasta varsta? Este ca la fotbal, trebuie sa ma inscriu de mic?

Răspuns Câştigător
| oana_8373 a răspuns:

In cadrul liceului meu se practica acest sport.si nu conteaza varsta, incetul cu incetul poti obtine performanta.eu iti urez bafta:*

5 răspunsuri:
| row a răspuns:

Www.artemartiale.tk
Academia de Arte Martiale Stefan Lungu - Antrenamente de kickboxing , wushu, thai box, jujitsu, MMA, cursuri de autoaparare, kickboxing bucuresti, sali de lupte

| basinaDecuc a răspuns:

Boos si eu fac lupte de la 10 ani si am 12 acum te poti inscrie de la 5 ani in sus

| jeff93 explică:

Mersi mult oana:*

| jeff93 explică:

Astept raspunsuri in continuare...

| jeff93 explică:

Row esti cel mai tare frate raman dator cu o berelaughing.winking. MS mult!