| anonimulllll a întrebat:

Asta e o intrebare pentru ce-i care au mai facut lupte greco romane. e adevarat ca au facut lupte greco romane cand erau copii luptatorii de la k1? si daca fac pana in vara pot sa am un corp frumos?

9 răspunsuri:
| Derbedeu24 a răspuns:

Nu nu e adevarat.Si din contra nu o sa ai un corp frumos o sa fi pitic cu muschiuleti laughing. Daca vrei un corp frumos apucate de culturism (depinde de varsta ), sau inot, basket etc

| anonimulllll explică (pentru Derbedeu24):

Am 13 ani.

| Derbedeu24 a răspuns (pentru anonimulllll):

Anonim lasa-mi id tau de mes sa iti dau un program acasa (daca vrei sa iti dezvolti masa musculara )

| anonimulllll explică (pentru Derbedeu24):

Ti-l las la mesaj.

| anonimulllll explică (pentru Derbedeu24):

Ti l-am lasat

| Cosmin86 a răspuns (pentru Derbedeu24):

Muschi acasa, ce amuzant esti laughing

| anonimulllll explică:

Am 13 ani, 168 de cm si 50 de kg.

| rauzan94 a răspuns:

Asculta la mine daca ai inaltimea mai mica de 1, 80 nu te apuca sa ridici greutati pentru ca o sa ramai mucut dar poti sa faci lulte linistit dar fara greutatiwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru rauzan94):

Serios? ramai mic de la greutati? de unde naiba ai luat aberatia asta?