| Sebi00 a întrebat:

Buna tuturor am o intrebare cine a fost la lupte greco romane ...cum e acolo ce faci cu ce te ajuta ce inveti plz funda big grin

Răspuns Câştigător
| Dennis47 a răspuns:

Aaa da. Am uitat sa-ti zic.Te ajuta foarte mult, in primul rand pentru corpul tau.Si pentru o lupta corp la corp, cand se ia cineva de tine, sau alte chestii. Pe mine m-au ajutat foarte mult.In scoala mea nici unu nu avea tupeu sa dea parte in parte cu mine rolling on the floor))). Ma rog. Poti ramane mic de statura de la prea multe antrenamente, acum.depinde. Nu te du` la antrenamente in fiecare zi. Nu e chiar asa de bine sa iti faci muschii sa lucreze zilnic, mai trebuie si odihna. Macar de 4x pe saptamana.Ma rog. sper sa te ajute. Bafta din nou. :]

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Singurul lucru comun intre luptele greco-romane si aceasta categorie este"cazatura pe spate".winking

| Dennis47 a răspuns:

Eu am fost, am facut 2 ani.Nu e cine stie ce de greu. Dar iti trebuie conditie fizica f buna si sa nu fii fumator. In rest.O sa te distrezi happy. Bafta