| cipri01 a întrebat:

am si eu o intrebare are un vecin de al meu o bicicleta adica doar cadru si pedalele ce ziceti ar merita sa o faca adica sai cumpere frane, schimbatoare etc sa o faca de la 0 lar ajunge an jur de 300 ron asa mi-a zis se merita sau nu.

2 răspunsuri:
| Seby1994 a răspuns:

Mai, sincer mai bine ar cumpara una noua. e cam 3-400 ron pentru ca acel cadru daca este mai vechi, este posibil sa fie descentrate furcile fata-spate. bafta

| romaniaTEiubesc a răspuns:

Nu cred ca s-ar merita.mai pun 100 de ron si isi ia una noua daca nu-i prea pretentios sa vrea ceva de marca.