| darius3347 a întrebat:

am si eu o intrebare despre imbracaminte, sambata sunt invitat la o nunta nu am vrut sa imi iau costum sa fiu ca toti ceilalti (imi place sa fiu diferit happy ) si vreau sa dati si voi o parere ceea ce vreau eu sa port ar fi cam asa : pantaloni de costum negrii, camasa alba si ceea ce ma intereseaza cel mai mult sa imi iau bretele? papion sau cravata? P.S am 18 ani si sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Eu iti recomand bretelele. da un plus tinutei, vei mai mai cool, mai sexy.

1 răspuns:
| RLzZ a răspuns:

Pai nu poti sa mergi in blugistraight face iti recomand sa iti iei pantaloni de stofa nu pantofi ceva in cenul tenisilor negri o camasa mov sau gri ceva in carouri o sa fie fain