| AlexRisse a întrebat:

am si eu o intrebare spuneti-mi ceva site-uri pentru cazari in Grecia dar ceva site-uri mai ok din punct de vedere material, adica mai ieftin nu booking care costa 100 euro pe noapte, ceva asa mai pe buzunarul fiecaruia. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde unde in Grecia vrei sa mergi, caci tara este mare si depinde de perioada in care doresti sa ajungi. sunt preturi si preturi.

Tot ceea ce-ti dau este la Hotel Philoxenia Bungalow din Psakoudia din peninsula Halkidiki (de pe al 2 lea brat, Sithonia) https://www.secureshop.gr/POOL/philoxenia8/online-booking/webhotel.php... Luna august e luna concediilor pentru greci, aproape totul e full si decat sa risti cum mai merg alti romani in Grecia la noroc... in perioada asta iti recomand a iti faci o rezervare de dinainte.

Acest hotel este vazut bine de catre romanii care vin aici, e laudat mereu.