| MountainBikeFlo a întrebat:

am si eu o problema...cand intru in fifa 2013 sa ma joc imi da eroarea asta: http://img89.imageshack.us/img89/2897/errornozw.png
imi spuneti va rog ce ar trebui sa fac? pas cu pas, dau funda! :D

Răspuns Câştigător
| BatManPS a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mTjB70E8xbQ uita-te aici poate intelegi ce sa faci imi dai si mie o funda :)

5 răspunsuri:
| BatManPS a răspuns:

Ai citit ce scrie acolo? Zice sa-l reinstalezi happy.

| MountainBikeFlo explică:

Nu am installu, am doar un folder in care ii dau extract si imi dezarhiveaza support, game si install...atat happy zice ca Origin nu este instalat corect sau ceva de genu, ce este acest Origin? il pot lua de pe net?

| MountainBikeFlo explică:

Acum am bagat un crack in folderul Game si cand dau sa intru imi arata la cursorul de la mouse ca se incarca(5 secunde) si dupa nu se mai intampla nimic happy

| MountainBikeFlo explică:

Stiu ce trebuie sa fac, dar eu nu am installu, oare de asta nu merge?happy

| BatManPS a răspuns (pentru MountainBikeFlo):

Da normal tu ce crezi? happy