| anonim_4396 a întrebat:

Deţin site-ul Annitu.com şi de câteva ore îmi apare o eroare atunci când editez un comentariu dat de cineva. De ce apare eroarea? Şi cum pot să rezolv problema?
Imaginea cu eroarea : http://img89.imageshack.us/img89/7638/eroarer.jpg

Răspuns Câştigător
| alinutza62 a răspuns:

Buna! pai ar trebui sa incerci maine pentru ca si eu am site acolo si mie mi-a aparut la fel! deci parerea mea asta e sper ca te-am ajutat si sper ca maine va mergepuppy dog eyes:*

1 răspuns:
| anto22 a răspuns:

Buna depinde cei de la care ai hostat site au o problema cu ip pe care ti-l configureaza pe site si aceste se tot schimb pana cand site-ul tau are norocu sa prinda un IP BANAT si atunci este restrictionat pe o o anumita perioada de timp! Sau daca site-ul e facut cu Joomla atunci tot asa trebuie sa astepti! Funda? Te pot ajuta in legatura cu site-ul de cateva zile am luat toate paginile la rand si am vizionat toate posturile Stima si respect pentru ceea ce faci! Daca te gandesti imi poti lasa un mesaj sa te contactez!