| Vali0n a întrebat:

am si eu o problema in legatura cu tastatura mea de azidimineata nu mai vrea sa mearga adica toate butoanele sau inversat iar f-urile si 1 2 3 4 etc nu merg iar daca dau pe shift se inchide pc si multe alte butoane nu merg dau funda cine ma ajuaaa... p.s am scris pe tasta cea mica de la google

10 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cumperi alta, e cel mai usor.

| valentingb a răspuns:

Poti proba o alta tastatura, de la un vecin, sa verifici daca e tastatura. Dar probabil ca e un virus, foloseste un antivirus bun, ca BitDefender sau Kaspersky.
http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

| TestPetrut a răspuns:

Mmm Daca ai windous 7 te duci la start si vezi apare ceva o limba Ro sau En trebuie sa fie setat pe En daca nu ai asa :( cumpara o tastatura noua nu costa mult 20 lei cel mult 30 lei cu tastatura numerica sau uite aic : http://www.pcgarage.ro/tastaturi/ si gasesti cate vrei

| VladGH a răspuns:

NU ai varsat nimic pe ea? Du-te la vecinul tau si imprumutai tastiera, pune-o la tine si vezi ce se intimpla. Daca ii tot asa atunci poate sa fie problema de soft, dar daca functioneaza bine, pe a ta o dai vecinului iar pe al lui o pui la tine laughing,. hai ca am glumit. Te duci si iti cumperi altawinking Dar mai intii faci probele pe care ti-am spus. Sa nu uiti de funda promisa happy

| Vali0n explică:

Am varsat suc dar nu pe toate butoaele ca merg dar is schimate intre ele si pe cele ce am dat suc merg

| LilianaT a răspuns (pentru Vali0n):

Toarna si pe celelalte suc poate o sa mearga toate big grin ...glumesc...cumpara-ti alta tastatura alta solutie nu prea vad.

| Vali0n explică:

Ieri a mers

| Vali0n explică:

Poate sa fie si de la virus ca majoritatea tastelor imi merg astea cu care scriu acum

| Vali0n explică:

Da cand apas pe shift mi se ichide pc

| Vali0n explică:

Da si dupa ce am turanat a mers