| Axel22 a întrebat:

Am un prieten care mai demult a fost cel mai bun prieten dar acum, sa-l ia dracu. Ieri toata ziua m-am certat cu el pentru nu mai suportam ca tot timpul cand mergem noi doi la al 3 lea stam toata ziua si ne uitam ca prostii in timp ce el se joaca pe pc-ul altuia. Chiar si cand ne-am pus sa ne uitam la un film s-a dus sa se joace ca varul de 7 ani al respectivului pe playstation. laughing

Si ne-am certat toata ziua, mama prietenului respectiv se enerveaza cateodata ca stam ca handi toata ziua inchisi la ei in casa. Si m-am si certat ieri cu idiotul dependent de fb (el statea toata ziua pe fb la dragon city) si i-am zis ca e gayul dracu si am plecat nervos, nu de alta dar imi era rusine sa ma iau la bataie in oras, e un profitor dupa cum se vede si m-am saturat, cel la care se joaca tampitul e un naiv si merge dupa idiot. Cand m-am certat cu incapabilul am prins o incredere in mine creata desigur de furie si ura fata de el, am avut increderea in mine ca pot sa ma distrez si cu altii si pot sa imi fac prietena... El zicea ca a avut prietena dar s-a dat de gol cand a zis ca a mai venit un cuplu cu ei si si-au lipit buzele de la frig in timp ce se sarutau laughing) Dar tot el se dadea mare boss (asa face cu mine si cu naivul dar la scoala e un gay, baietii din clasa lui au obicei sa se loveasca peste fund intre ei laughing la fel si el) deci la scoala e un nimeni dar cand nu-s colegii lui se crede mare boss crezand ca e m-ai facut ca mine, e si manipulator de asemenea. Si tot prostu de el care m-a injurat si m-a facut in toate felurile l-am gasit la mine pe strada cand am ajuns acasa, a venit sa-si ceara scuze laughing eu de prost ce-am fost am acceptat. Acum spuneti-mi cum *** sa-mi recapat increderea aia mare in mine? Ca acum ma simt un pic mai slab la incredere dar furia si ura de ieri a adus increderea. FUNDA! Daca n-ati inteles ce-am explicat spune-ti ca mai explic odata!

P.S E si curvar laughing El zice ca prietenele le schimb ca pe sosete laughing chiar ma pufnit rasu cand am auzit asta, si el zicea ca eu nu o sa am prietena laughing In fine. Cum sa recapat increderea aia?

Răspuns Câştigător
| dodicuta a răspuns:

Ignora-l.Daca o sa vrea sa fiti cei mai buni prieteni din nou, se va intoarce si atunci sa ii spui ca da doar daca tu esti mai important pentru el ca tehnologia.