| marius_6457 a întrebat:

Cum sa-mi recapat increderea in mine?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Sa fii optimist, si vei trece peste toate greutatile, nu uita dupa ploaie, vine si soarele pe strada ta

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Poi... in primul rand sa incerci sa dai "delete" la toate "amintirile" pe care le ai cu privire la acel lucru sau acele lucruri care te-au facut sa-ti pierzi increderea in tine; asta e cel mai important. Iar in al 2-lea rand sa prinzi tupeu, sa fii sigur pe tine in tot ceea ce faci, sa fii constient de valoarea ta si sa nu dai absolut deloc importanta la criticile celorlalti la adresa ta, tentativelor de intimidare, si chestii din astea. Stabileste-ti un obiectiv si gandeste-te numai ca trebuie sa-l realizezi prin orice mijloace, indiferent de cine orice-ar zice. Restul va veni de la sine. :)
http://www.youtube.com/watch?v=yzZc4wt4R7c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci flotari, sa mananci bine, sa fii mai ambitios, si sa nu te mai intereseze de lumea din jurul tau. sa nu uiti sa fii tare-n gura sa iti sustii ideile orice ar fi