| YeoWooW a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Gio si vreau sa imi iau aplicatiile de pe PC cu cablu de date,dar acesta nu merge,eu cred ca, din cauza ca am Windows XP.Nu mi-am schimbat windows-ul de mult timp, iar pe Windows 7 mergea.Ce pot sa fac ca sa imi iau aplicatiile de pe PC pe telefon?

2 răspunsuri:
| Tucică a răspuns:

Incearca cu un adaptor de card, o sa mearga 100%.

| Iuli4you a răspuns:

Pai...dupa ce ai conectat cablul de date la calculator asigura-te ca ai facut urmatoarele setari:mergi setari>dezvoltare>depanare USB-bifezi atat "Depanare USB" cat si "Accepta locatii false"(in principiu acesta ar trebui sa fie bifat default).
Daca nu merge nici in acest mod inseamna ca versiunea windows-ului tau este destul de veche!
Sper ca ti'am fost de folos!big grin