| themaster9 a întrebat:

Am un samsung GT-S5230, si as vrea sa stiu cum deblochez protectia unor fisiere!@!

5 răspunsuri:
| Dimas a răspuns:

Eu stiutongue

| themaster9 explică:

Pai si de ce nu zici dacas tii?

| Dimas a răspuns (pentru themaster9):

Formeaza:
*2767*3855#
...dupa ce ai format nu mai apasa nimic...telefonul se va restarta automat dar trebuie sa astepti vreo 2 minute(daca nu se restarteaza atunci peste vreo 5 minute dai start tu)
din telefon va fi sters tot (copiaza undeva contactele daca nu le-ai blocat si pe ele)
si telefonul va fi ca nou

| istoria a răspuns:

Pai inseamna ca ai parola dai pe la securitate si acolo iti scrie despre toatte optiunile

| Stefan_Barbu_1997 a răspuns:

Sall am un Samsung gt-s5320 si este blocat cum pot sa-l deblochez?