| parkourxxxX a întrebat:

Am un server Counter Strike 1.6 modul Zombie Plague hostat si caut Owner. Desigur pentru owner vreau sa ajute serverul si sa plateasca cativa bani. Cine e interesat PM me

3 răspunsuri:
| TudorAlexandru a răspuns:

86.105.27.231:27015. se fac ammo repede, se salveaza singure si ai si multe EXTEA ITEMS. se cauta admini Y! M: tudor_alexandru_96@yahoo.com. facem amandoi serverul ia id, adauga si vorbim pe mess.

| Zhapheryx96 a răspuns:

Sunt gata sa te ajut daca vrei eu am server de cs classic se numeste cs.blackgames.ro Si daca vrei te ajut dar nu PLATESC te ajut la forum sau chiar sa-l faci daca nai... daca esti interesat contacteaza-ma la idu >>>alynutz_fynutz99

| Buetzzy a răspuns:

Salut..ma pricep foarte bine in acest domeniu..am avut server in indungi.o sa te ajut. FUNDA?