| calin91 a întrebat:

Salut la toti! Paste fericit! As vrea sa va spun ca eu vreau sa-mi fac un server de counter-strike 1.6 mod (zombie plague ori base builder sau deathrun)cine se ofera sa ma ajute? Lasati-mi id de mess si vb acolo sau lasati id de skype!
PSbig grinar sa se ofere cineva priceput sa ma ajute sa-i pun pluginuri si poate cumva sa facem sa vina multi playeri pe server! Si cel care ma va ajuta ii voi da owner!

2 răspunsuri:
| nicusor556 a răspuns:

Frate baga nicu_nic63 daca vrei te ajut eu cu svwinking Sunt foarte priceput si pot sa-ti fac sv cum vrei uwinkingCreez plugine totu dar cu 3 conditii:Ajuti la host sau hostezi tu, ajuti la adus playeri, imi dai detinatorsmug

| GrimRapp3r a răspuns:

Adauga alexandrutohaneanu la id de mess. Eu am serverul gata facut, daca ai host ti-l dau happy Astept funda