| LoveStories a întrebat:

As dori sa va intreb cum as putea adauga un administrator pe facebook doar temporar. stiti, ca o perioada de proba. Si sa am o siguranta ca nu imi va fura pagina. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| minnie20 a răspuns:

Da in sus la pagina la editeaza pagina si dai la,, Gestioneaza rolurile de administrator'' si adaugi acolo.Dar ai grija, daca doresti sa pui temporar dupa ce adaugi sub nume trebuie sa dai click si sa alegi,, Creator de continut''.
Poate fi si permanent dar ca sa fii sigura ca nu iti fura pagina alegi,, creator de continut'' si asta inseamna ca nu poate sa dea pe altcineva afara.Ai grija! Noroc! tongue

| LoveStories explică (pentru minnie20):

Dar poate posta la fel de mult ca un administrator normal? Ca este o fata care comenteaza si zice ca nu poatee laughing

| minnie20 a răspuns (pentru LoveStories):

Normal ca poate posta la fel de mult ca un,, administrator'', doar ca nu poate schimba rolurile de administrator adica nu poate da pe nimeni afara. Poate posta cate fotografii vrea si orice doreste. happy

| LoveStories explică (pentru minnie20):

Tu esti admina la vreo pagina?

| minnie20 a răspuns (pentru LoveStories):

Da!

| LoveStories explică (pentru minnie20):

Si avand in vedere faptul ca ai o poza cu ea ca profil, vad ca iti place Martina Stoessel. Si cu siguranta si serialul Violetta... nu?

| minnie20 a răspuns (pentru LoveStories):

Am pus poza deoarece mi-a placut foarte mult.Da, imi place de ea, de ce nu?

| LoveStories explică (pentru minnie20):

Pai nu am zis-o cu nicio intentie rea. Eu administrez o pagina despre serialul Violetta. Nu ai vrea sa fii admina acolo? Avem mare nevoie de administratori :X

| minnie20 a răspuns (pentru LoveStories):

Ce pagina? Lasa-mi link-ul.Da as vrea. ")