| coztel5437 a întrebat:

Salut

stiti cum sunt de astia pe youtube care fac review-uri si unboxing-uri la telefoane...credeti ca daca fac o cerere la un shop (sa zicem eMAG), ar accepta...sa zicem o saptamana? funda bineinteles happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai acreditare de jurnalist probabil ca iti vor da sub anumiti termeni si conditii

| coztel5437 explică (pentru suntserios):

Nu am nici o acreditare....sunt un om de rand

| soul2soull a răspuns:

Majoritatea care fac review-uri sunt site-uri mari cunoscute iar majazinele mari online le ofera gratuit produsele pentru a-si face reclama(tot ei au de castigat) iar cel care face review-ul se alege cu useri pe site-ul lui uita-te la george buhnici

| coztel5437 explică:

Da dar oare merge asta si la mine? (cu imprumutul)

| coztel5437 explică:

Lasati nu mai am nevoie...m-am hotarat imi iau un vonino ego qs..initial intrebarea a fost pentru telefonul asta(adica sa ma rog de aia de la eMAG sa imi dea unu in teste

| SanziiAndry a răspuns:

Nu stiu, si eu ma intrebam asta chiar azi. Eu cred ca le da produsele cu ''imprumut'', deoarece nu consider ca au atatia bani sa cumpere telefoanele, fac review-ul si dupa aceea gata. Mai ales ca sunt unii cate au 100 de review-uri facute.