| Darky142 a întrebat:

Salut Tpu.As vrea sa calatoresc cu trenu ziua cu trenul IR 1822
Arad - Mangalia.Si as dori sa imi ziceti si mie daca are aer conditionat sa calatoresc ziua sau noaptea.Dau

Răspuns Câştigător
| DaaaaViiiiid a răspuns:

Are aer conditionat dar mai bine calatoresti noaptea, si te culci si daca dormi bine te trezesti direct la mare happy. Distractie placuta! big grin

| Darky142 explică (pentru DaaaaViiiiid):

Ma trezesc la mare da fara haine pe mine si fara bagajelaughing

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce clasa alegi, 1 si 2 nu au doar ala business.

| Darky142 explică:

Mersi de raspunsuri si Distractie placuta si voua unde mergeti in vacantalaughing

| FMSAlin a răspuns:

Are aer conditionat, dar dupa parerea mea mai bine calatoresti noaptea ca sa dormi si sa nu ai nici un stres, distractie placuta si sa imi trimiti un suvenir laughing)).

| Loredana_Ştefania_1997 a răspuns:

Noaptea clar. dar m-ai putea ajuta cu un numar de autobuz. autocar care pleaca sper constanta? (de preferat din Craiova)