| SorinSoso a întrebat:

As vrea sa fac mai multe like-uri la o pagina, pe facebook, dar nu stiu cum. Ceva sugestii? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

Buna! Pai... poti trimite pritenilor din lista ta link-ul paginii si sa-i rogi sa iti dea like. Poti si sa rogi o pagina sa va faceti publicitate reciproca(de preferat o pagina mai mare si mai cunoscuta). Trebuie să ai conținut de calitate, accesibil, amuzant, carismatic și să prindă la lume. ntra in diferite grupuri de publicitate. Posteaza linkul pe TPU (de exemplu). Poti scrie povesti(sunt destule persoane care le citesc). Funda, te rog? puppy dog eyes