| nicky2 a întrebat:

As vrea sa fac o pagina facebook dar problema e ca nu stiu despre ce sa fac! Imi Dati niste sugestii?

2 răspunsuri:
| DeliaDelii a răspuns:

Fa o pagina despre ce-ti place tie sa vorbesti nu te lua dupa celelalte pagini, pentru ca originalitatea va fi mereu promovata.

| CiocoLocko a răspuns:

Incearca sa te axezi pe pasiunile tale -- respectiv desenul/arta sau poti incerca cu imagini cu statusuri care prind foarte bine la 'fani' sau de asemenea imagini amuzante sau de logica SAU CEL MAI BINE CU DE TOATE sper ca te-am inspirat funda?