| CrazyStyles a întrebat:

As vrea sa imi dati cateva versuri de la jocul caprei am gasit dar nu erau cine stie ce... Vreau ceva mai frumos ca sa se simta traditia happy Cele mai frumoase vor primi funda. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexuzzu a răspuns:

Ciobanu: bai tigane cumperi o capra?
tiganu:da dar cu cat o dai?
ciobanu:1000 de euro!
tiganu: ce naibi face pe 1000 de euro?
ciobanu:mananca,bea,danseaza...
tiganu:ce mananca?
ciobanu:mamaliga cu pastrama,muschi de porc...
tiganu:ce bea?
ciobanu:wiski,garone,si palinca.
tiganu:ia. arata cum danseaza!
ciobanu: ta ta ta caprita ta te-am adus cu avionu te-am crescut cu biberonu.(intre timp capra dansa)
tiganu:danseaza bine capra asta,, dar da lapte
ciobanu:nustu ia vezi!

( tiganu pune mana pe un picior de -al caprei si ea da din picior )
(aici zic amandoi): bai tigane prosti am fost, capra nostra tap a fost! la anul si la multi ani!

bosss vezi ca ce tiam pus in paranteza sunt niste sfaturi

| CrazyStyles explică:

Sincer am nevoie de mai multe roluri cum ar fi si capitanu si celelalte...