| Mariamary123 a întrebat:

Vreau cateva versuri frumoase de noapte buna. cele mai frumoase.si doar cateva nu multe.

Răspuns Câştigător
| BloodyThoughts a răspuns:

Uite aici câteva :
-Noapte buna somn usor ingerasii te-nconjor de la luna noapte buna iar de la micuta stea un sarut din partea mea.
- Noapte buna somn usor sa visezi un puisor, puiul cela voi fi eu, vreau sa ma visezi mereu...
- Daca sfarsitul acestei zile ti-a adus umbra recenta in inima ta sper ca urarea mea de noapte buna sa-ti incalzeasa inima...

1 răspuns:
| JustChill23 a răspuns:

Cand ti-e dor de... noaptea buna
Sa iti teasa fir de luna,
Cand ti-e dor sa se atinga
Geana-n geana, si sa-ti ninga
Iar cu stele,
Recunoaste
Doar Mos Ene mai cunoaste
Zbor de fluturi printre vise,
Peste neguri necuprinse
Si atunci cuminte-alene
Dimineata iti apare
Blanda, calda, ca un soare!
Funda? :*